Ács-állványozó és tetőfedő állás

Tériszony kizárva! — Magyarország egyik vezető gerendaházakat építő vállalkozása keres ács-állványozó és tetőfedő munkatársakat Szabolcs és Hajdú megyéből változó helyszínű munkára.

Feladatok:

  • Előregyártott fa vázszerkezetek helyszíni szerelése, beépítése
  • Tetőszerkezetek és fedések készítése

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Kiviteli tervek, gyártmánytervek értelmezése, terv szerinti méretek, szerkezetek megvalósítása
  • Könnyűszerkezetes fa házak építésében szerzett szakmai tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • Fiatalos, folyamatosan bővülő csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos munka és biztos kereset
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Kiváló csapatszellem
  • Korszerű, pontos szerszámok és eszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy lendületes, családias csapathoz tartozni küldje el önéletrajzát/jelentkezését a gerendahaz@gerendahaz.hu címre, vagy keressen minket a 30/943-8319 telefonszámon.

Key resource in finding read what she said just about anything in the building.